Cennik

Bieszczady

Bieszczady

Bieszczady – grupa dwóch pasm górskich w łańcuchu Karpat. Pasma Bieszczadów znajdują się między Przełęczą Łupkowską (640 m n.p.m.) a Przełęczą Wyszkowską (933 m n.p.m.). Najwyższy szczyt Bieszczadów to Pikuj (1405 m n.p.m., na Ukrainie) zaś na terytorium Polski – Tarnica (1346 m n.p.m.).

Piesza wędrówka po połoninie Wetlińskiej. Z parkingu Górna Wetlinka do schroniska PTTK na Połoninie Wetlińskiej (1228 M), a stamtąd do przełęczy M. Orłowicza i do Starego Sioła. Dodatkowe wymagania: wygodne buty do pieszych wędrówek.

lub alternatywnie przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną na trasie: Majdan – Przysłup – Majdan lub Majdan – Balnica – Majdan

Cennik

Kraków

Kraków

Kraków to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju, formalna stolica Polski do 1795 r. i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski.

Zwiedzamy Rynek, Sukiennice, kościół Mariacki, zamek na Wawelu i katedrę na Wawelu.

Cennik

Łańcut

Łańcut

Zamek w Łańcucie: Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji.

Cennik

Rzeszów

Rzeszów

Trasa podziemna: Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia unikatowego kompleksu podziemnych piwnic i korytarzy, tworzącego jedną z największych atrakcji Rzeszowa – Podziemną Trasę Turystyczną „Rzeszowskie piwnice”. Sieć podziemnych korytarzy, budowana latami przez mieszkańców Rzeszowa, służyła im jako sklepy, magazyny, zakłady produkcyjne, wreszcie – w czasie wojen i kataklizmów – jako schronienie. Dziś te tajemnicze, a zarazem pięknie odrestaurowane i wzbogacone o ekspozycję historyczną, piwnice świadczą o zaradności, pomysłowości i przedsiębiorczości dawnych obywateli naszego miasta. Legenda rzeszowskiego Rynku czeka na odkrycie…

EnglishGermanPolishSpanish